Adwokat Gorzów - logo Kancelarii Adwokackiej Karolina Mazurkiewicz

Jak przygotować się do spotkania z adwokatem?

Poniżej znajdziesz kilka pomocnych wskazówek, które pomogą Ci przygotować się do spotkania z adwokatem, dzięki którym spotkanie będzie udane oraz pozwoli wynieść z niego jak najwięcej najważniejszych informacji.

adwokat gorzow karolina mazurkiewicz kancelaria adwokacka 09

Jest to najlepszy sposób, aby uzyskać najlepszą pomoc prawną. Twoje preferencje zostaną wzięte pod uwagę przy ustalaniu terminu spotkania. Jeśli wiesz, że sprawa, o której chcesz rozmawiać z adwokatem nie jest „sprawą na telefon” wyślij do mojej kancelarii adwokackiej wiadomość e-mail, w której podany będzie temat sprawy i preferowany termin spotkania. Odpowiedzi udzielane są zazwyczaj w ciągu 24 godzin w godzinach pracy Kancelarii.

Adwokat będzie pytał o szczegóły dotyczące Twojej sprawy oraz poprosi cię o podanie wszystkich istotnych faktów, a także będzie chciał omówić wszystkie jej aspekty. Może też zadawać pytania, które będą dla Ciebie kłopotliwe bądź krępujące. Należy jednak pamiętać, że każdy adwokat jest zobowiązany przez „tajemnicę adwokacką”, która zobowiązuje go do zachowania w tajemnicy wszystkich informacji, które zostały mu przekazane w trakcie udzielania pomocy prawnej.

Przydatne może być zabranie na spotkanie wszystkich zebranych dokumentów. Mimo że nie będę w stanie przeczytać wszystkich Twoich dokumentów, podane przez Ciebie informacje pomogą Twojemu prawnikowi we właściwym prowadzeniu Twojej sprawy.

Choć prawnik udzieli wyczerpującej porady prawnej, która obejmie wszystkie aspekty Twojej sprawy, nie wyklucza to możliwości udzielenia odpowiedzi na konkretne pytania lub rozwiania wątpliwości, które możesz mieć.

Nie bój się poprosić o spotkanie. Pamiętaj, że dla mnie najważniejsza jest Twoja sprawa i Twoje interesy. Oferuję profesjonalną pomoc prawną i rozwieję wszelkie wątpliwości, jakie możesz mieć.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze warunki korzystania z witryny.