Adwokat Gorzów - logo Kancelarii Adwokackiej Karolina Mazurkiewicz

Porady prawne on-line

Moja kancelaria adwokacka oferuje również e-usługi dostosowane do potrzeb i preferencji moich klientów. Usługi prawne on-line obejmują m.in. udzielanie porad prawnych i opinii prawnych oraz sporządzanie umów i pism procesowych.

adwokat gorzow karolina mazurkiewicz kancelaria adwokacka 06
  1. Aby uzyskać poradę prawną on-line, skontaktuj się z moją Kancelarią Adwokacką korzystając z formularza kontaktowego bądź wysyłając wiadomość e-mail na adres karolina@adwokatmazurkiewicz.pl. W wiadomości powinien być zawarty opis Państwa sprawy lub problemu prawnego.
  2. W ciągu 24 godzin Kancelaria udzieli odpowiedzi na Państwa zapytanie. W przypadku potrzeby udzielenia porady prawnej Kancelaria może poprosić o dodatkowe informacje lub przesłanie dokumentów, jeśli zaistnieje taka potrzeba prawna.
  3. Kancelaria określi wynagrodzenie za poradę prawną on-line oraz termin wykonania po otrzymaniu wszystkich wymaganych dokumentów lub informacji.
  4. Po zaakceptowaniu przez Państwa wszystkich kosztów za udzielenie porady prawnej online należy wpłacić uzgodnioną kwotę na wskazany przez Kancelarię Adwokacką rachunek bankowy.
  5. Po zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym Kancelarii Adwokackiej w uzgodnionym przez Państwa terminie zostanie wysłana porada prawna online.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze warunki korzystania z witryny.